RAC04-K/277 Series AC/DC Modules
RECOM's 4 W converter accepts up to 277 VAC and is ideal for IoT and IIoT applications
Features
  • 80 VAC to 305 VAC input voltage range
  • Wide temperature range: -40°C to +90°C