ACS726LLFTR-40B-T is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
In Stock: 2,034
Datasheet
Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)