863001017TLF | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 609-1417-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 863001017TLF |
Description | CONN SCREWLOCK DSUB FEML M3/4-40 |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Jackscrew Socket For D-Sub Connectors |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | 863001017TLF Models |
Category | Features Hardware Included |
Manufacturer Amphenol ICC (FCI) | Length - Threaded Portion Below Head 0.197" (5.00mm) |
Packaging Bulk | Length - Below Head 0.249" (6.30mm) |