095-902-480M050
DigiKey Part Number
095-902-480M050-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-902-480M050
Description
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LMR 240 19.69" (500.00mm)
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
LMR 240
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max
6 GHz