425F22A019M2000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
TXC CORPORATION
In Stock: 20,696
Datasheet
Similar
ECS Inc.
In Stock: 787
Similar
Taitien
Parametric Equivalent
Aker Technology Corp
19.2 MHz ±20ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
425F22A019M2000
DigiKey Part Number
425F22A019M2000-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
425F22A019M2000
Description
CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
Detailed Description
Category
Load Capacitance
10pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency
19.2 MHz
Frequency Stability
±20ppm
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Tolerance
±20ppm
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)