E14/3.5/5/R-3F36
DigiKey Part Number
1779-1005-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E14/3.5/5/R-3F36
Description
FERRITE CORE E 3F36
Detailed Description
Uncoated 3F36 Ferrite Core E Type 0.551" (14.00mm) Length 0.197" (5.00mm) Width Diameter 0.138" (3.50mm) Height
Category
Material
3F36
Height
0.138" (3.50mm)
Length
0.551" (14.00mm)
Width
0.197" (5.00mm)