E18/4/10/R-3F46
DigiKey Part Number
1779-1010-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E18/4/10/R-3F46
Description
FERRITE CORE E 3F46
Detailed Description
Uncoated 3F46 Ferrite Core E Type 0.709" (18.00mm) Length 0.394" (10.00mm) Width Diameter 0.157" (4.00mm) Height
Category
Material
3F46
Height
0.157" (4.00mm)
Length
0.709" (18.00mm)
Width
0.394" (10.00mm)