PLT58/38/4-4F1
PLT58/38/4-4F1
PLT58/38/4-4F1
DigiKey Part Number
1779-1470-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PLT58/38/4-4F1
Description
FERRITE CORE PLT
Detailed Description
Uncoated Ferrite Core PLT Type Length 0.154" (3.90mm) Width Diameter 1.496" (38.00mm) Height
Category
Supplier Device Package
PLT 58 x 38 x 4
Height
1.496" (38.00mm)
Width
0.154" (3.90mm)