10-09-D-0203-C-4-08-4-T is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
9 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 7.992" (203.00mm)
10-09-D-0203-C-4-08-4-T
DigiKey Part Number
2073-10-09-D-0203-C-4-08-4-T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10-09-D-0203-C-4-08-4-T
Description
1MM PITCH FFC, 9 CONTACTS, D TYP
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length
7.992" (203.00mm)
Packaging
Box
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)