M80-FE25068F2-0450L
DigiKey Part Number
952-M80-FE25068F2-0450L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FE25068F2-0450L
Description
CBL ASSY 2MM 50POS FMALE TO WIRE
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
1.48' (450.00mm)