DLM1-156P
DLM1-156P
DLM1-156P
DigiKey Part Number
1003-1679-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLM1-156P
Description
CONN HOUSING 156POS PNL MNT
Manufacturer Standard Lead Time
54 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
156 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Panel Mount
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)