APAPA22K152 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
JST Sales America Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)
APAPA22K152
DigiKey Part Number
455-3085-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APAPA22K152
Description
JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 6"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Wire Gauge
22 AWG
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Contact Finish
Tin
Series
Color
Black
Packaging
Bulk
Number of Rows
1
Part Status
Active
Number of Conductors
1
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
6.00" (152.40mm)