0306ZC224MAT2A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 8,990
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
YAGEO
Direct
Murata Electronics
Upgrade
Taiyo Yuden
0.22 µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)