TCJA156M010R0200E is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 626
Datasheet
Parametric Equivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
In Stock: 3,910
Datasheet
15 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 1206 (3216 Metric) 200mOhm @ 100kHz