TCJB107M004R0070 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 26,990
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 123
Similar
KEMET
100 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4 V 1411 (3528 Metric), 1210 70mOhm @ 100kHz