TCJB476M010R0070 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 12,489
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
47 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 1411 (3528 Metric), 1210 70mOhm @ 100kHz