TCJD106M050R0090 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 270
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
KEMET
In Stock: 27,620
In Stock: 782
10 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50 V 2917 (7343 Metric) 90mOhm @ 100kHz