DSA1001DL2-024.0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7V ~ 3.6V Standby (Power Down) 4-VDFN
DSA1001DL2-024.0000VAO
DigiKey Part Number
DSA1001DL2-024.0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1001DL2-024.0000VAO
Description
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
6.3mA
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.6V