ZX75-2R15-S+
DigiKey Part Number
3157-ZX75-2R15-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZX75-2R15-S+
Description
LUMPED LC DIPLEXER
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 0Hz ~ 20MHz / 950MHz ~ 2.15GHz Module
Category
Frequency Bands (Low / High)
0Hz ~ 20MHz / 950MHz ~ 2.15GHz