0002062101-10-L0
DigiKey Part Number
0002062101-10-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-10-L0
Description
10" PRE-CRIMP A2102 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2102 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2102 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2102 GREEN
10" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2102 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2102 BLUE
3" PRE-CRIMP A2102 BLUE
4" PRE-CRIMP A2102 BLUE
5" PRE-CRIMP A2102 BLUE
6" PRE-CRIMP A2102 BLUE