0002062101-12-N4
DigiKey Part Number
0002062101-12-N4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-N4
Description
12" PRE-CRIMP A3070 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 24 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Brown
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A3070 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3070 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3070 GREEN
12" PRE-CRIMP A3070 ORANGE
12" PRE-CRIMP R3070 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3070 BROWN
3" PRE-CRIMP A3070 BROWN
4" PRE-CRIMP A3070 BROWN
5" PRE-CRIMP A3070 BROWN
6" PRE-CRIMP A3070 BROWN