0008500113-10-L4
DigiKey Part Number
0008500113-10-L4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-10-L4
Description
10" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
10.0" (254.0mm)
Additional Resources
In-Stock: 536
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 186
10" PRE-CRIMP A2015 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 GREEN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2015 RED
In-Stock: 325
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 BLUE
3" PRE-CRIMP A2015 BLUE
4" PRE-CRIMP A2015 BLUE
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
6" PRE-CRIMP A2015 BLUE