0039000428-11-S9-D
DigiKey Part Number
0039000428-11-S9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-11-S9-D
Description
11" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Slate
Contact End
Socket to Socket
Length
11.0" (279.4mm)
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2064 BROWN
11" PRE-CRIMP A2064 GREEN
11" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE