0039000428-12-B2
DigiKey Part Number
0039000428-12-B2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-12-B2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK