0502128000-10-B6
DigiKey Part Number
0502128000-10-B6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-10-B6
Description
10" PRE-CRIMP 3049 BK001 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
EDA/CAD Models
0502128000-10-B6 Models
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)