0502128000-11-V4
DigiKey Part Number
0502128000-11-V4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-11-V4
Description
11" PRE-CRIMP 1854 VI001 VIOLET
Customer Reference
Detailed Description
Violet 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 11.0" (279.4mm)
EDA/CAD Models
0502128000-11-V4 Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Violet
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
11.0" (279.4mm)