BZX84-A5V1,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 4,386
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 151,051
Datasheet
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Zener Diode 5.1 V 250 mW ±1% Surface Mount TO-236AB