BZX84-C56,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 1,863
Datasheet
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
Zener Diode 56 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB