EEE-FT1V681UV is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 2,037
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 6,851
Datasheet
Chemi-Con
Nichicon
680 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C