S050X150YAJ
DigiKey Part Number
298-10676-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S050X150YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATING WHT 78/SHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)
Category
Color
White
Manufacturer
Panduit Corp
Material
Polyester
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Part Status
Active
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)