S100X225YAJ
DigiKey Part Number
298-10091-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X225YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATNG 32LABEL/SHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
Category
Color
White
Material
Polyester
Packaging
Box
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)