100R12-305B
DigiKey Part Number
HF12U-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
100R12-305B
Description
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 12"
Detailed Description
12 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 12.0" (304.8mm)
Category
Pitch
0.039" (1.00mm)
Length
12.0" (304.8mm)
Length - Exposed Ends
0.140" (3.56mm)
Alternate Length
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 5.98"
In-Stock: 383
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 18"
In-Stock: 225
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 2"
In-Stock: 5532
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 3"
In-Stock: 378
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 4"