BMRA00060630220MA1 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BMRA00060630220MA1 |
Description | FIXED IND 22UH 3A 145 MOHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 22 µH Shielded Molded Inductor 3 A 145mOhm Max Nonstandard |
Datasheet | Datasheet |
Category | Current - Saturation (Isat) 3.2A |
Mfr | Shielding Shielded |
Series | DC Resistance (DCR) 145mOhm Max |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Part Status Active | Inductance Frequency - Test 100 kHz |
Type Molded | Mounting Type Surface Mount |
Inductance | Package / Case Nonstandard |
Tolerance ±20% | Size / Dimension 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm) |
Current Rating (Amps) | Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm) |