TP65B110HRU-TR
DigiKey Part Number
1707-TP65B110HRU-TR-ND - Tape & Reel (TR)
1707-TP65B110HRU-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
1707-TP65B110HRU-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TP65B110HRU-TR
Description
650V, 110 M GAN BDS IN TOLT
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Power Switch/Driver 24A
Category
Voltage - Load
650V
Mfr
Current - Output (Max)
24A
Series
Rds On (Typ)
110mOhm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)