LUCA32BL
DigiKey Part Number
4008-LUCA32BL-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LUCA32BL
Description
STD CONTROL 8-32A 24VDC
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Control Unit 24V, 32A
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
LUCA32BL Models
Manufacturer
Schneider Electric
Accessory Type
Control Unit
Series
Usage
Motor Starter
Packaging
Box
Specifications
24V, 32A