NSYCRN325150T
DigiKey Part Number
4008-NSYCRN325150T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYCRN325150T
Description
ENCLOSURE STL 9.84"L X 7.87"W
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Enclosure Metal, Steel Light Gray, Clear Cover/Door Hinged Door 9.843" L x 7.874" W (250.00mm x 200.00mm) X 5.906" (150.00mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
NSYCRN325150T Models
Category
Height
5.906" (150.00mm)
Mfr
Area (L x W)
77.6in² (501cm²)
Packaging
Bulk
Design
Hinged Door
Part Status
Active
Material
Container Type
Enclosure
Color
Light Gray, Clear Cover/Door
Size / Dimension
9.843" L x 7.874" W (250.00mm x 200.00mm)