CDRH125L125NP-331MC | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CDRH125L125NP-331MC |
Description | FIXED IND 330UH 900MA 674 MOHM |
Manufacturer Standard Lead Time | 26 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 330 µH Shielded Inductor 900 mA 674mOhm Max Nonstandard |
Datasheet | Datasheet |
Category | Shielding Shielded |
Mfr | DC Resistance (DCR) 674mOhm Max |
Series | Ratings AEC-Q200 |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Inductance Frequency - Test 100 kHz |
Material - Core | Mounting Type Surface Mount |
Inductance | Package / Case Nonstandard |
Tolerance ±20% | Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
Current Rating (Amps) | Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm) |
Current - Saturation (Isat) 900mA |