CDRH125NP-331MC | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CDRH125NP-331MC |
Description | FIXED IND 330UH 680MA 510 MOHM |
Manufacturer Standard Lead Time | 26 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 330 µH Shielded Inductor 680 mA 510mOhm Max Nonstandard |
Datasheet | Datasheet |
Category | Shielding Shielded |
Mfr | DC Resistance (DCR) 510mOhm Max |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 100°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Inductance Frequency - Test 1 kHz |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Inductance | Package / Case Nonstandard |
Tolerance ±20% | Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
Current Rating (Amps) | Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm) |