FXC.30.A.DG
DigiKey Part Number
931-FXC.30.A.DG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FXC.30.A.DG
Description
RFID ANTENNA 13.56MHZ NFC
Detailed Description
RFID Antenna 13.56MHz
Category
Frequency
13.56MHz
Size / Dimension
30.00mm Dia x 0.27mm H