C2012X7T2V153K085AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
0.015 µF ±10% 350V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric)