C2012X7T2W153K085AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 390
Datasheet
0.015 µF ±10% 450V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric)