TPX205950MT-7010A1 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 3,445
Datasheet
RF Triplexer 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad