ANT-5GW-FPC-LH150M4
DigiKey Part Number
343-ANT-5GW-FPC-LH150M4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ANT-5GW-FPC-LH150M4
Description
ANT 5G FPC 120X20 150MM MHF4
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
EDA/CAD Models
ANT-5GW-FPC-LH150M4 Models
Power - Max
2 W
Features
Cable - 150mm
Frequency (Center/Band)
657.5MHz, 750.5MHz, 842.5MHz, 1.175GHz, 1.593GHz, 1.947GHz, 2.495GHz, 3.75GHz, 4.7GHz
Height (Max)
0.004" (0.10mm)
Frequency Range
617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 894MHz, 832MHz ~ 1.518GHz, 1.525GHz ~ 1.661GHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 4.2GHz, 4.4GHz ~ 5GHz