THS4150CDGNR is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Rochester Electronics, LLC
In Stock: 11,879
Datasheet
Parametric Equivalent
Rochester Electronics, LLC
In Stock: 22,864
Datasheet
Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-HVSSOP
THS4150CDGNR
DigiKey Part Number
THS4150CDGNR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
THS4150CDGNR
Description
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8HVSSOP
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
THS4150CDGNR Models
Category
Voltage - Input Offset
1.1 mV
Mfr
Current - Supply
17.5mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Output / Channel
85 mA
Voltage - Supply Span (Min)
4 V
Amplifier Type
Voltage - Supply Span (Max)
33 V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Slew Rate
650V/µs
Package / Case
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Gain Bandwidth Product
340 MHz
Supplier Device Package
8-HVSSOP
-3db Bandwidth
150 MHz