Image for C100N50Z4B is not available
C100N50Z4B
DigiKey Part Number
4244-C100N50Z4BTR-ND - Tape & Reel (TR)
4244-C100N50Z4BCT-ND - Cut Tape (CT)
4244-C100N50Z4BDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C100N50Z4B
Description
SMD TERM 100W 50 OHM 5GHZ 2020
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF IC Termination 5G, LTE 5GHz 100W
Category
RF Type
5G, LTE
Manufacturer
TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Secondary Attributes
100W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Package / Case
2-SMD, No Lead
Function
Termination
Base Product Number
Frequency
5GHz