H2KA150KA1CD00
DigiKey Part Number
2047-H2KA150KA1CD00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H2KA150KA1CD00
Description
UNICTRON A150A - 150KHZ LONG RAN
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ultrasonic Sensor 150kHz
Category
Voltage - Rated
500V
Manufacturer
Unictron Technologies Corporation
Beam Angle
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Base Product Number
Frequency
150kHz