FD00AA010
DigiKey Part Number
364-1134-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FD00AA010
Description
LINE FILTER 80VDC 10A CHASS MNT
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
DC EMC/EMI Line Filter 10 A 80V Single Stage Quick Connect
Category
Voltage - Rated DC
80V
Manufacturer
Curtis Industries
Current
10 A