0430300001-10-B2
DigiKey Part Number
0430300001-10-B2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-10-B2
Description
10" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Black
Length
10.0" (254.0mm)
Additional Resources
In-Stock: 980
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016L BLUE
10" PRE-CRIMP A2016N BROWN
10" PRE-CRIMP A2016R RED
In-Stock: 726
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK