0430300002-12-N2
DigiKey Part Number
0430300002-12-N2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300002-12-N2
Description
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Brown
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 180
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 270
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016R RED
In-Stock: 560
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
4" PRE-CRIMP A2016N BROWN
5" PRE-CRIMP A2016N BROWN
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN