PSMN7R0-100BS,118 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Infineon Technologies
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Infineon Technologies
In Stock: 0
Datasheet
Texas Instruments
IXYS
IXYS
In Stock: 703
Vishay Siliconix
N-Channel 100 V 100A (Tc) 269W (Tc) Surface Mount D2PAK